Hotel Sacristia De Santa Ana Sewilla jest usytuowany w samym centrum dzielnicy Alameda w Sewilli i oferuje całodobową recepcję i usługi bankowe. Pałac Alcazar jest w odległości 25 min spacerem, a Hospital los Venerables jest tylko 1 km od hotelu.
23 pokoje w Sacristia De Santa Ana w Sewilli wyposażono w takie udogodnienia jak centralne ogrzewanie, a także darmowe Wi-Fi i telewizja satelitarna. W łazienkach przygotowano bidet, kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę oraz są takie udogodnienia jak suszarka do włosów i ręczniki. Hotel oferuje gościom bezpieczne łazienki z bidetem, kabiną prysznicową walk-in i oddzielną toaletą. Oferuje on pokoje z widokiem na miasto.
Hotel Sacristia De Santa Ana oferuje domowe śniadanie w formie bufetu w restauracji. Pobliskie lokale gastronomiczne, w tym restauracja Restaurante Eslava, znajdują się w prawie 300 m.
Ten hotel jest usytuowany w modnej dzielnicy, 2 km od miejsc rozrywki, takich jak Teatr Lope de Vega. Obiekt jest usytuowany 850 metrów od Guadalquivir. Ponadto, w pobliżu Sacristia De Santa Ana znajdują się restauracje i parki rozrywki. Espacio Santa Clara znajduje się w odległości 5-minutowego spaceru, a Basilica de Jesús del Gran Poder leży w małej odległości od tego hotelu. 3-gwiazdkowy obiekt jest zlokalizowany 1 km od stacji kolejowej Dworzec Santa Justa, natomiast Park rozrywki Isla Mágica jest w prawie 1,1 km.
Lotniska
Stacje kolejowe
Lotniska
Stacje kolejowe
Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy
Urszula
2023-07-13
Znakomita lokalizacja, pomocny personel, wygodne łóżka, urozmaicone śniadania, darmowa kawa i herbata, sprawnie działające wi-fi. Świetna obsługa pokojowa i recepcji.
Wszystko było wspaniałe.
Kinga
2023-04-10
Mój pobyt w tym hotelu był niezapomniany. Lokalizacja była idealna, jak tylko wyszedłem z hotelu, znalazłem się w tętniącej życiem okolicy. Bliskość restauracji i sklepów była naprawdę wygodna, a bliskość barów i restauracji sprawiała, że wieczorami miasto wręcz rozkwitało.
Jedynym negatywnym aspektem pobytu było to, że pokój był trochę mniejszy niż wydawało się na zdjęciach, a nie było okna na zewnątrz. Choć nie spędziliśmy tam zbyt dużo czasu, to brak naturalnego światła był nieco przytłaczający.